Czy codziennie dostarczasz sobie wystarczająco dużo naturalnego światła?

Przed Tobą dość zaskakująca statystyka.

Według badań przeprowadzonych przez firmę Ambius, 40% pracowników w Wielkiej Brytanii spędza na zewnątrz maksymalnie 15 minut dziennie, nie wliczając w to nawet drogi do i z pracy. Dosłownie odmawiamy opuszczenia naszych biurek!

Tylko 15 minut!

Zasadniczo mamy niedobór naturalnego światła, a jeśli weźmiemy pod uwagę korzyści zdrowotne i poprawiające koncentrację mózgu, jakie daje oświetlenie Matki Natury, można zrozumieć, dlaczego jest to tak duży problem.

Zobacz tę infografikę, aby dowiedzieć się dokładnie, dlaczego tak się dzieje.

Źródło: www.ecogreenlove.com/2017/08/21/natural-light-benefits-infographic

Być może jesteś zbyt pochłonięty rozmową toczącą się przy stole w sali konferencyjnej lub po prostu czujesz, że masz zbyt wiele pracy. Może nie masz ochoty na spacer w deszczu, a może słońce jest zbyt ostre. Bez względu na wymówkę, podczas przerw w pracy wyjdź na zewnątrz i chłoń światło!

Zaprojektowanie biura w taki sposób, aby do środka wpadało jak najwięcej naturalnego światła, jest niezwykle istotne. Oświetlenie biurowe ma swoje dobre i złe strony, ale jeśli uda Ci się to zrobić dobrze, będziesz czerpać korzyści nie tylko jako firma, ale także jako pracownik. Niezależnie od tego, czy masz najlepsze designerskie meble biurowe, czy nie, naturalne światło zrewolucjonizuje Twoją przestrzeń.

Jak dużo naturalnego światła masz do dyspozycji?

Story Page